Playlista
PŁOCK: Wybrano wykonawcę modernizacji stadionu Wisły Płock, to spółka Mirbud. Za trzy lata możemy cieszyć się nowym obiektem przy ul. Łukasiewicza 34
BIEG CHARYTATYWNY: Galeria Mazovia, 1 XII 2019, zapisy do 28 XI. Bieg sztafetowy z przeszkodami [ » ]
SPR WISŁA PŁOCK: Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin na żywo w rmixx, 19 XI, godz. 18 [ » ]
Reklama

SKLEP

DOSTĘPNA JEST JUŻ PŁYTA "BIAŁO CZERWONE BARWY DWIE"Płyta zawiera 12 wersji hymnu kibiców oraz 3 teledyski. Koszt płyty z dostawą krajową wynosi 20 zł.

Złóż zamówienie i wpłać na konto 20 zł

SWARGA TOUR SP. z o.o.ul. Zbożowa 7/9, 09-410 Płock

nr konta: CREDITE AGRICOLE BANK POLSKA S.A.

35 1940 1076 3011 0931 0000 0000FORMULARZ ZAMÓWIENIA


Biało Czerwone Barwy Dwie - VOX SINGERS [wersja rock] 

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w  formularzu zamówienia jest Swarga Tour.

Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych osobowych, z którym można kontaktować się pod adresem pocztowym siedziby Administratora lub elektronicznie poprzez adres e-mail: biuro@multis.pl. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane na podstawie:

  1. prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej „RODO”), odrębnie dla celu:
    • zamieszczania wyrażonych przez Ciebie opinii o produktach poprzez wypełnienie i wysłanie formularza, gdzie uzasadnionym interesem administratora jest poznanie Twojej opinii o produkcie;
    • marketingu produktów i usług Administratora, w tym w celach analitycznych i profilowania, gdzie uzasadnionym interesem jest prowadzenie marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Profilowanie danych ma na celu badanie preferencji zakupowych Klientów oraz w ramach opieki nad nimi - przygotowanie oferty produktów uwzględniającej preferencje zakupowe;
  2. zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) w celu wyboru preferowanej formy przekazywania Ci informacji marketingowych.

Dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji ww. celu m. in. podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Ponadto, Twoje dane osobowe mogą być udostępnianie również podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres znajdowania się na stronie internetowej informacji o produkcie, o którym zamieściłaś/eś opinię. Administrator przestanie wcześniej przetwarzać Twoje dane osobowe przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora jeżeli zgłosisz sprzeciw wobec przetwarzania danych. W razie przetwarzania danych osobowych w oparciu o wyrażoną przez Ciebie zgodę, Twoje dane będą przechowywane do momentu jej wycofania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.

Masz prawo żądania dostępu do danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych, do którego dane kontaktowe zostały podane powyżej.

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając Twoje dane osobowe naruszamy przepisy RODO, masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Pauza...
Pauza...
SŁUCHAJPLAYLISTA