Playlista
KUP KSIĄŻKĘ! "Wisła Płock oczami jej trenerów" dostępna on-line [ » ]
Reklama

O NAS

rmixx.pl  – autorskie portal z podcastami i radio, które może być z Tobą, kiedy tylko chcesz. Stworzone  w Płocku przez pasjonatów, którzy Kochają muzykę.

Przez  całą dobę usłyszysz świetną muzykę, mnóstwo audycji, nie tylko o naszym mieście, felietony, recenzje wydarzeń kulturalnych, komentarze na  bieżące tematy, inspirujące wywiady, programy historyczne. 

Wybieracie samodzielnie, na co masz ochotę!

rmixx.pl to platforma dla Twórców podcastów i audycji o dowolnej tematyce.

rmixx.pl nadaje całą dobę. Słuchasz go w telefonie komórkowym, na  tablecie, w laptopie czy komputerze. Decydujesz, czego chcesz posłuchać,  ale zawsze możesz… przerwać naszą audycję i zmienić autora albo klimat.  Co więcej – niczego nie przegapisz, bo Twoja ulubiona audycja nadawana  jest przecież wtedy, kiedy to Ty masz na to ochotę.

Chcemy  być twoim kompanem każdego dnia. Nie ma nas w eterze, co uważamy za  atut, bo przecież internet nie zna granic zasięgu anteny stacji  radiowej. 

Słuchaj  rmixx.pl w domu, biurze, szkole, w delegacji i podczas urlopu, na  spacerze i na imprezie ze znajomymi, na słuchawkach i na „cały  regulator”!

JAK NAS SŁUCHAĆ

Mogą  występować problemy ze słuchaniem radia na wersjach windowsa XP, Vista i  Millenium oraz na starszych wersjach przeglądarek internetowych. Prosimy o aktualizację swojej przeglądarki. 

Stream radia odbierany jest bez zakłóceń na aktualnych wersjach Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Edge.

 Jeśli chcecie słuchać radiomixx.pl poprzez odtwarzacze VLC, WINAMP wystarczy wpisać adres nadawania strumieniowego

http://91.232.4.33:10600

Bez  kłopotów powinniście słuchać radia za pośrednictwem telefonów  komórkowych, tabletów: wystarczy wpisać radiomixx.pl i słuchać  klikając na głośniczek  

łącząc się przez Bluetooth, możecie radiomixx.pl słuchać na zewnętrznym sprzęcie  

jeśli macie sugestie i pytania piszcie na radiomixx@radiomixx.pl

Zespół rmixx.pl

Pauza...
Pauza...
SŁUCHAJPLAYLISTA